
Розвиваючий музичний куб 6в1 (звук, підсвічування, мелодії, барабан) YL 611-1 A
1 314 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 611-1 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий музичний куб 6в1 (звук, підсвічування, мелодії, барабан)
Розмір упаковки:
29 см × 27 см × 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
- Ціна: 1 314 ₴



