
-29%
Двостороння дошка Play Smart (зоопарк, інтерактивна, на батарейках) 7172
559 ₴
397 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 7172
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомимося з тваринами разом із двосторонньою інтерактивною дошкою 2в1 від виробника Play Smart!
Дошка поєднує в собі зручний та інтуїтивно зрозумілий функціонал та чудовий сучасний дизайн, який виконаний у яскравих кольорах з реалістичними зображеннями тварин.
На лицьовій стороні дошки розташована інтерактивна панель зоопарк.
Функції:
- кнопка вкл/вимк;
- розповідь про тварин;
- іспит;
- Голоси тварин;
- Регулювання гучності.
На звороті дошки - сухостираемая біла дошка з маркером в комплекті.
Дошка може розташовуватись як на столі, так і на стіні.
Працює від 3 батарейок типу "АА" - входять в комплект.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 |
| Довжина | 32 |
| Тип | Навчальна гра |
| Ширина | 5 |
- Ціна: 397 ₴
