
Трансформер Бамблбі та Оптімус прайм (2 види на вибір, ) 611-34 A / B
1 032 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 611-34 A / B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 611-34 A/B – це класична модель із серії “Change”. Відважні роботи-трансформери завжди захистять планету від вторгнення!
Модель представлена двома видами:
- автомобіль жовтого кольору із чорними смужками по всьому корпусу;
- вантажівка синього кольору з червоними язиками вогню на кабіні.
Кожен транспорт трансформується за кількість кроків.
Комплектація:
- Робот-трансформер;
- .
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 395 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 1 032 ₴
