
Робот на радіокеруванні (світло, звук, ходить, стріляє, пульт управління) 28106
1 302 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 28106
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходить, каже, стріляє.
При стрільбі використовуються світлові та звукові ефекти.
У комплекті є пульт.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 302 ₴



