
Дерев'яна пірамідка (7 рівнів) З 49470
284 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 49470
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна пірамідка С 49470 – справжня знахідка для батьків, які підшукують перші корисні, а головне – безпечні для здоров'я малюка іграшки.
Унікальність пірамідки полягає в тому, що крім вибудовування деталей, що зменшуються за розміром, необхідно підібрати відповідну серцевину до кожної з них.
особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- матеріал – дерево;
- 7 рівнів;
- милий дизайн та барвисті деталі;
- верхівка пірамідки зроблена у вигляді жабеня.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 284 ₴
