
Дерев'яна гра ( геометричний сортер, магнітна рибалка, в коробці) З 46941
348 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 46941
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра З 46941 призначена для допитливих дітей, які тільки починають пізнавати навколишній світ!
Захоплююча головоломка представлена у вигляді компактної дерев'яної основи, яка оснащена магнітною рибалкою та 4-ма штирями з геометричним сортером.
Дерев'яна гра розвине у Вашого малюка пам'ять, мислення, дрібну моторику рук, координацію в просторі, сенсорику і просто принесе масу задоволення.
Деталі іграшки виконані з якісної деревини та пофарбовані нетоксичними фарбами. Вони приємні на дотик та абсолютно безпечні для дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 348 ₴
