
Дерев'яна гра Логічна пірамідка З 39372
379 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39372
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайна дерев'яна пірамідка розрахована на розвиток необхідних навичок дитини! За допомогою неї малюк буде знайомитися та запам'ятовувати кольори та геометричні фігури, а також вивчати ази рахунку та тренувати дрібну моторику рук.
На одній платформі малюк знайде дві логічні пірамідки та одну класичну пірамідку з кольоровими круглими деталями.
Комплектація:
• 8 різнокольорових фігур з отворами;
• 6 деталей класичної пірамідки;
• основа зі стовпчиками;
Деталі іграшки виконані з якісної деревини та пофарбовані нетоксичними фарбами. Вони приємні на дотик та абсолютно безпечні для дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 379 ₴
