
Дерев'яний лабіринт "Міський дорожній рух" З 47946
402 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 47946
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвинути логічне мислення, сприйняття кольорів і дрібну моторику ручок допоможе дерев'яний лабіринт "Міський дорожній рух" З 47946! Перед дитиною стоїть важливе завдання: вона повинна організувати пересування всіх машинок до своїх кінцевих точок: швидку допомогу в лікарні, пожежну машину до пожежної частини тощо. Така гра на дрібну моторику рук дуже важлива та корисна на ранніх етапах розвитку дитини. Батьки можуть спрямовувати малюка, коли виникають проблеми під час гри.
Всі деталі іграшки, що розвиває, виконані з екологічно безпечної деревини і пофарбовані в насичені яскраві кольори.
Розміри лабіринту – 22х20х5 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 402 ₴
