
Дерев'яна двостороння дошка Математика 39305
452 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 39305
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна математична дошка стане чудовим подарунком для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів.
Завдяки навчальній дошці, дитина, в ігровій формі, швидше освоїть додавання та віднімання, адже куди цікавіше складати примірники з барвистих дерев'яних кубиків, ніж виводити цифри у зошиті!
Крім того, на зворотному боці дошки спеціальне покриття, на якому можна малювати крейдою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючі картки |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 452 ₴
