
Бойовий робот (2 кольори, світло, звук, ходить, на батарейках) 877
589 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 877
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий та сильний, могутній робот! Це те, що точно принесе радість вашому малюку! Іграшка робот прийшла до нас з іншої планети, щоб показати космічні картинки ту місячну ходу.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка представлена у двох видах;
- неймовірний робот готовий показати вам, все те, що він вміє;
- на правій руці в робота розташований проєктор;
- всі червоні деталі мають підсвічення;
- з робота лунають звуки;
- він вміє ходити;
- працює від 3х батарейок типу АА.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 589 ₴
