
Дерев'яна каталка cортер (16 фігур) З 39260
636 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39260
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна каталка виконана в оригінальному стилі прямокутника закритого.
Коробка на коліщатках виглядає цікаво і зі смаком. Кожна сторона іграшки оснащена спеціальним отвором для гри у сортер. Різні геометричні фігури пофарбовані в яскраві та контрастні кольори. Кожна фігурка виготовлена з високоякісної деревини, покрита екологічно чистим барвником і захищена лаковим покриттям.
Конструкція іграшки виділяється природним оздобленням, ідеально відшліфоване дерево перегукується з яскраво-червоними колесами і ниткою з намистом.
Загалом у наборі 16 геометричних фігур.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 636 ₴
