
Дерев'яний пальчиковий лабіринт Фрукти С 39234
658 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39234
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка є дерев'яною основою, на якій прикріплені вигнуті металеві дроти з бусинками і фігурами із зображенням фруктів.
Підстава гри також оформлена кольоровими намистинками.
Хід гри з таким лабіринтом може бути досить різноманітним. За допомогою цієї іграшки дитини можна познайомити з рахунком, навчити розрізняти кольори та форми.
Маля розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 658 ₴
