
Розвиваюча іграшка каталка Слоненя (стучалка, шестерні) RJ 6801 B
777 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: RJ 6801 B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 777 ₴

