
Дерев'яна іграшка Поїзд (каталка, паззл, коробка) C 52573
764 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 52573
Цирковий паровозик "Circus Stacking Train" вирушає у світ нових знань та умінь і кличе малюків із собою. Іграшка стимулюватиме розвиток творчих здібностей, фантазії, образного, логічного та просторового мислення, дрібної моторики, сенсорного та зорового сприйняття дитини.
особливості:
- матеріал – дерево;
- іграшка складається з паровоза та двох вагонів;
- на платформі кожного вагона розміщено по 2 стрижні, на які потрібно вдягнути ігрові елементи, склавши фігурку тварини або машиніста;
- фігурки збираються за принципом пірамідки;
- Коліщатка іграшки обертові;
- вагони з'єднуються між собою за допомогою шнурка та намистини;
- Попереду паровоза розташована мотузка, за яку іграшку можна катати.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 764 ₴
