
Музична рибалка "Слоненя" (2 кольори, на батарейках, 2 вудки на магніті, 12 риб) 156-12 С
499 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 156-12 С
Відчуйте себе професійним рибалкою з музичною рибалкою 156-12!
У набір входить цілих 2 вудки, так що місця вистачить на всіх. А якщо учасників більше, то можна влаштувати справжній турнір та грати по черзі.
Мета гри: якнайбільше зловити риби. Але спійматиме її ой, як непросто!
Дітям належить ловити рибу в незвичайному ставку, а у формі милого слоненя з виразним вічком. У кожному отворі грального поля сидить риба. У неї відкривається і закривається рот, потрібно підібрати вдалий момент, щоб видобуток потрапив на гачок. Для цього знадобиться не тільки спритність рухів, а й кмітливість. Гра ускладнюється ще й тим, що музичний став постійно обертається. Тут навіть досвідчений рибалка розгубився б, але не маленькі непосиди.
Протягом усієї гри звучить весела мелодія.
Комплектація:
- 2 вудки;
- 12 різнокольорових риб;
- наклейки;
- Ігрове поле у формі слоненя.
Ігрове поле працює від 3 батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Батарейка |
- Ціна: 499 ₴
