
Музична розвиваюча машинка (підсвічування, мелодія, пісчалка, пальчикові міні-ігри, в коробці) HC - 301
237 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HC - 301
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава і дуже кумедна музична машинка HC-301 стане новим другом і прекрасним подарунком для малюка віком від 3х років. Приємне пастельне забарвлення, обтічна компактна конструкція та сучасний дизайн роблять іграшку неймовірно привабливою та оригінальною!
Особливості:
- висока деталізація та гармонійне поєднання кольорів;
- розвиваючі пальчикові міні-ігри:
- різнокольорові шестерні;
- рухливі намистини;
- бочонок, що обертається;
- об'ємна кнопка-пищалка;
- кнопка "зміна емоцій";
- мерехтливе підсвічування;
- Запальна мелодія.
Машинка працює від батарейок які входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 9 |
| Довжина | 14 |
| Тип | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Ширина | 9 |
- Ціна: 237 ₴
