
Музичний робот Бласт (співає та розмовляє українською мовою, підсвічування, рухається, в коробці) UKA-A 0226
544 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: UKA-A 0226
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжгалактичний мандрівник Бласт - дивовижний робот, що володіє функціями яскравого підсвічування та запальних танців. Чарівний технобот прийшов на Землю з важливою місією – піднімати настрій та радувати дітей, і він чудово з нею справляється.
Особливості:
- рухливі кінцівки, робот здатний ворушити руками під час запального танцю;
- барвисте підсвічування плечей, очей та живота;
- іграшка озвучена українською мовою;
- співає пісню та розмовляє;
- 2 режими роботи: звук та підсвічування/тільки підсвічування;
- Працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять в комплект).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 544 ₴
