
Робот, що танцює на радіокеруванні (звук, підсвічування, їздить на коліщатках, в коробці) 609-1
731 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 609-1
Скільки б іграшок не було у дитини, вона буде безмежно щаслива отримати в подарунок веселого робота на радіокеруванні 609-1.
Маля стане відмінним другом і цікавим компаньйоном для ігор як вдома, так і на прогулянці.
Забавний інтерактивний робот уміло пританцьовує під ритмічну музику та може виконати кілька популярних музичних композицій.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- пульт р/в працює від 2-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- представлений у 2-х кольорах: червоному та помаранчевому;
- оснащений підсвічуванням;
- має привабливий сучасний дизайн;
- спритно пересувається завдяки коліщаткам на ногах;
- антиковзкі накладки;
- функції:
- рух вперед/назад, праворуч/ліворуч;
- режим танцю;
- режим відтворення пісень (англ. мовою);
- режим відтворення музики;
- кнопки програмування.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 731 ₴
