
Музична іграшка Гусениця (мелодія, підсвічування, в коробці) 997
559 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 997
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка Гусениця на коліщатках Huile Toys призначена для найменших!
Тіло гусениці складається з трьох з'єднаних між собою рухомих сегментів. Притиснувши один із них, спеціальний механізм поверне його в колишнє положення, що приводить гусеницю в рух.
На голові гусениці встановлена кнопка, яка запускає відтворення веселих мелодій та підсвічування.
Працює від батарейок (не входить у комплект).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huile Toys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 13 |
| Довжина | 20 |
| Тип | Тварина |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 559 ₴


