
Дерев'яна іграшка-логіка Пірамідка (основа, 7 елементів) ПР-023 "Іграшка"
304 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ПР-023
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різноманітність пірамідок не знає меж, проте важливо, щоб іграшка була не тільки корисною та цікавою, а й безпечною для здоров'я малюка.
Дерев'яна пірамідка складається з основи та 7-ми барвистих елементів.
Заняття, в яких буде задіяна пірамідка, сприятимуть всебічному розвитку вашого малюка, тренуванню тактильних відчуттів та просторового сприйняття, вивченню основ геометрії, розвитку логічного мислення, координації.
Дитина зможе вивчати кольори, порівнювати елементи за довжиною, вибудовувати пірамідку за розміром.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 304 ₴
