
Дерев'яна іграшка-логіка Пірамідка (10 фігурок) ПР-021 "Іграшка"
328 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ПР-021
Логічний сортер ПР-021 стане незамінною іграшкою на початкових етапах розвитку дитини.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка дозволяє розвивати дрібну моторику рук та логічне мислення;
- іграшки розроблені за спеціальною методикою, яка дозволяє дитині поетапно при ускладненні завдань розвивати дитину все більші логічні навички;
- Іграшка компактна і не займає багато місця.
Сортер має різні фігурки різних форм, які дозволять малюкові збирати їх та розвивати своє логічне мислення. Яскраві кольори дозволять збирати по палітрі кольорів. Маленькі діти дуже люблять грати у сортер, такі ігри стають незамінними іграшками на початкових етапах розвитку дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 328 ₴
