
Дерев'яна розвиваюча гра "Собачка" (стукачка, пальчиковий лабіринт, ксилофон, в коробці) С 51364
939 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 51364
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча гра С 51364 розроблена для малюків віком від 36 місяців і неодмінно стане найцікавішою іграшкою для Вашої дитини!
Модель є фігурною прямокутною коробочкою, яка з усіх боків прикрашена яскравими, оригінальними малюнками.
Особливості:
- сучасний дизайн та гармонійне поєднання кольорів;
- пальчиковий лабіринт;
- стукачечка;
- Ксилофон.
Комплектація;
- ігрова конструкція;
- молоточок;
- 2 ударні палички.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 939 ₴






