
Дитячий Мікроскоп (збільшення до 450х, в коробці) З 2127
403 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 2127
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроскоп дитячий ідеально підійде для перших самостійних дослідів вашого
дитини. Прилад призначений для маленьких дітей, які цікавляться
навколишнім світом, тому дуже простий у використанні. Заняття з мікроскопом
дозволять вашому маленькому досліднику відкрити багато нового.
Збільшення можливе у 100x, 200x, 450x.
Розміри мікроскопа: д - 10 см, ш - 8 см, - 24 см.
Працює від батарейок (2х1,5 V AA).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 403 ₴



