
Дитячий Мікроскоп (з аксесуарами, на батарейках, у коробці) З 2119
475 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 2119
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроскоп – необхідна річ для дитини, яка захоплюється наукою, яка прагне дізнатися якнайбільше нового про світ мікроелементів.
Додатково мікроскоп комплектується аксесуарами, серед яких ви знайдете: предметне скло, щипці, набір слайдів, порожня етикетка, 2 пляшечки.
Крім цього мікроскоп оснащений функцією світла.
Працює від батарейок (до комплекту не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 475 ₴
