
Ігровий набір Дерев'яна Шнурівка "Тварини" (4 тварини, шнурок, в коробці) З 39329
295 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39329
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яне шнурівка З 39329 – відмінна розвиваюча іграшка для малюків.
]]>
В ігровому наборі: шнурок та 4 тварини.
У кожній фігурці є отвір, щоб дитина могла просмикнути туди шнурок.
Граючи зі шнурком, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук, посидючість.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 295 ₴




