
-29%
Дерев'яна гра Кільцекид "Ігруша" (5 джгутиків, в коробці) К-011
408 ₴
290 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: К-011
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільцекид дерев'яний К-011 від українського виробника “Іграшка” - це захоплююча гра для дітей усіх вікових категорій, оскільки вона крім заряду позитивних емоцій та ігрового азарту розвиває влучність, моторику та швидкість реакції.
]]>
Особливості:
- розбірна дерев'яна конструкція;
- 5 штирьків кожен з яких забарвлений у свій унікальний колір;
- 5 джгутиків;
- компактні розміри.
Принцип гри досить простий та інтуїтивно зрозумілий, гравці по черзі закидають джгутики на штирі, а перемагає той, хто зуміє потрапити найбільшу кількість разів.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складових елементів | 5 |
- Ціна: 290 ₴
