
Пазли дерев'яні "Тварини" (3 види, у плівці) З 47741
359 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 47741
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра Рамка-вкладиш З 47741 – це іграшка, що нагадує пазли.
]]>
Сенс гри полягає в тому, щоб заповнити відсутні елементи картинки фігурками-вкладишами, які входять до комплекту.
Пазли представлені трьома видами:
- динозаври;
- морські жителі;
- дикі тварини.
Кожна тварина нараховує свою кількість деталей і підписана англійською мовою, а всі представники знаходяться у своєму середовищі.
Таким чином малюк розвиватиме сприйняття кольору, форми та розміру, розширюватиме кругозір, а також тренуватиме дрібну моторику ручок та сенсорне сприйняття.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл-сортер |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
- Ціна: 359 ₴
