
Дерев'яна гра Лабіринт на магнітах (дерев'яна дошка в коробці) C 31327
371 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 31327
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі ігри, виконані за принципом лабіринту, це захоплюючі ігри, які допомагають малюкам розвинути просторове та логічне мислення.
]]>
Лабіринт на магнітах є дерев'яною дошкою з жолобками, за якими, за допомогою паличок з магнітними наконечниками переміщаються металеві кульки. Пересуваючи кульки в певному порядку, дитина розвиває координацію, окомір, дрібну моторику рук та спостережливість.
Виготовлений з екологічно чистих матеріалів ігровий набір абсолютно безпечний для дітей.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 371 ₴
