
Ігровий набір Дерев'яна Шнурівка "Фрукти" (5 панелей, 5 шнурків, аксесуари, в коробці) С 48522
373 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 48522
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний набір для гри в шнурівку З 48522 “Фрукти” проведе Вашого малюка у світ простих стібків та міцних вузлів.
]]>
Особливості:
- в серію входить 5 основних ігрових панелей, які складаються з 2-х частин;
- додаткові елементи кріплення у вигляді квіточок і фруктів у розрізі;
- 5 довгих різнокольорових шнурків;
- панелі виконані з високоякісної деревини.
У кожній фігурці є отвір, щоб дитина могла просмикнути туди шнурок.
Граючи зі шнурком, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук, а також посидючість.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 373 ₴


