
Конструктор дерев'яний "Ігруша" (10 деталей, логічний, у коробці) КP-016
389 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: КP-016
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батьки, які при виборі іграшок керуються такими критеріями як: користь, екологічність і нешкідливість для дитини, оцінять новий дерев'яний конструктор за методикою Нікітіна.
]]>
Конструктори такого роду – ідеальне тренування мислення. Набір складається із 10 пофарбованих дерев'яних блоків. За допомогою цих елементів необхідно будувати різні конструкції, переходячи від рівня до рівня.
Заняття з екологічно чистими матеріалами конструктора сприятимуть всебічному розвитку вашого малюка, тренуванню тактильних відчуттів та просторового сприйняття, вивченню основ геометрії, розвитку логічного мислення, координації.
Дитина комбінуватиме елементи гри, вибудовуючи з кожним разом складніші конструкції та отримуючи позитивні емоції від набутих навичок.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Фігурки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складових елементів | 10 |
- Ціна: 389 ₴
