
Пазли "Паравозик" (19 елементів) M 43707
402 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 43707
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для знайомства малюка з цифрами до Вас приїхав на допомогу різнокольоровий паровозик.
Кожен вагончик пронумерований, а поруч із циферкою намальовано певну кількість малюнків, яка відповідає номеру вагона.
У процесі збирання паровозика дитина познайомиться з цифрами і навчиться рахувати.
Пазл складається з 19 великих елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 |
| Довжина | 100 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл-сортер |
| Товщина | 20 |
- Ціна: 402 ₴
