
Дерев'яна іграшка "Лабіринт-каталка" C 39220
559 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 39220
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна каталка з пальчиковим лабіринтом – розвиваюча іграшка для найменших. Гра є дерев'яною платформою, на якій закріплені вигнуті металеві дроти з намистинками. Платформа на коліщатках, її можна катати на мотузку як машинку.
Хід гри з таким лабіринтом може бути різноманітним. За допомогою цієї іграшки дитини можна познайомити з рахунком, навчити розрізняти кольори та форми. Маля розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 559 ₴
