
Дерев'яна гра, що розвиває "Потяг" З 39269
664 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39269
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні поїзд – це дуже цікава та високоякісна конструкція.
Потяг складається з локомотива та двох вагонів. Перший вагон виділяється чудовою твариною, яка повністю займає все місце на платформі. У другому вагоні розташувалася вежа, яку необхідно зібрати з 5-ти різних геометричних фігур.
Дерев'яний поїзд виглядає дуже привабливо, більшу частину конструкції залишили незабарвленою, щоб передати всю красу дерев'яного виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Довжина | 380 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 664 ₴
