
Музична пірамідка-неваляшка "TK Group" (2 види, 5 кілець, неваляшка, підсвічування, мелодії) 56076
662 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 56076
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розширююча музична піраміда-неваляшка 56076 від виробника » (TK Uniion Groupscript) розроблено спеціально для перших, важливих етапів розвитку дитини!
Іграшка — це п’ять кольорових кілець з різною науковою поверхнею, нанизуваною на основу, на вершині якої поставлена фігурка тваринки, облямована м’яким прорізувачем. Крім того, одна прозора кулька наповнена кольоровими кульками і виконує роль погрімки.
Цікава особливість іграшки полягає в тому, що вона обладнана звуковими та світловими ефектами:
- Яскраве освітлення;
- забавні звуки;
- Гарні мелодії;
- Звуки тварин.
Погрімка працює від двох батарейок, як, наприклад, « ААбола », до комплекту не включена.
До цієї серії увійшло 2 види пірамідок з фігурками левеня і слоненя.
* Характерики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 |
| Довжина | 13 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 662 ₴

