
Музична машинка-сортер "Hola" (їздить, англійське озвучування, в коробці) 896
965 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 896
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мальовнича машинка Hola ідеально підійде для маленьких непосид! Будучи одночасно і сортером, і каталкою зі світловими та звуковими ефектами, машинка стане улюбленою іграшкою малюка!
Машинка працює в 2х режимах:
1. Довільний режим. Машинка їздить по кімнаті, об'їжджаючи всі перешкоди на своєму шляху. При цьому машинка відтворює веселу пісеньку, а слоненя весело погойдується в такт музиці.
2. Режим навчання. Даний режим ділиться ще на два способи гри: музичний та навчальний. У цьому режимі малюк вивчить кольори, форми, голоси тварин, познайомиться із правилами дорожнього руху.
Озвучка: англійська.
Працює від батарейок: 3х1.5V "AA" (не входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 15 |
| Довжина | 21 |
| Ширина | 14 |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 965 ₴
