
-28%
Музичний Мультикуб "TK Group" (2 кольори, українське озвучення, вивчення літер, квітів, пісні, сортер) 42666
947 ₴
682 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 42666
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультикуб 42666 з українським озвучуванням перенесе малюка у світ пізнавальних ігор, веселих мелодій та цікавих пальчикових тренажерів. Кожна деталь іграшки продумана до дрібниць, щоби надовго і з користю зацікавити дитину.
Вона сприяє розвитку уважності та логіки, допомагає малюкові познайомитися з новими кольорами, формами та звуками, тренує дрібну моторику.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- українське озвучування;
- містить такі ігрові елементи:
- музичний барабан та клавіші з літерами та піснями;
- ксилофон;
- кілька видів пальчикових тренажерів;
- сортер із літерами різних форм;
- шестерні та пальчиковий лабіринт.
- працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- іграшка має оригінальний дизайн та м'які колірні поєднання;
- Барвистий дизайн кожного ігрового елемента.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 22 |
| Довжина | 15 |
| Ширина | 15 |
| Мови | Український |
- Ціна: 682 ₴

