
Музичний Куб (підсвічування, мелодії, звуки, піаніно, шестерні, що обертаються, в коробці) YL 711 A
1 114 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 711 A
Музичний куб YL 711 A неодмінно зробить знайомство Вашого малюка з навколишнім світом веселим, яскравим та захоплюючим!
Особливості:
- чудово опрацьований дизайн;
- гармонійне поєднання пастельних відтінків;
- 6 унікальних граней із розвиваючими іграми;
- чарівні звукові та світлові ефекти;
- музичний куб оснащений компактною ручкою для зручного транспортування;
- Іграшка сприяє комплексному всебічному розвитку.
Яскрава, контрастна модель виготовлена з первинної пластмаси, пофарбованої безпечними фарбами з високою насиченістю кольору.
Кожна грань містить кілька міні ігор, а також прикрашена вилитими візерунками різних форм:
1.2. Дві музичні грані.
Барабан – відтворює звуки ударних інструментів. Також на межі розташовується зручна ручка для перенесення.
Об'ємна кнопка-пташка виставляє мод на піаніно:
- Звуки тварин;
- веселі мелодії;
- Режим однієї тональності;
- кумедні звуки;
- Класичне відтворення нот.
Кнопка Сонечко відтворює веселі композиції.
Об'ємна кнопка у вигляді листа активує звуки ударних інструментів.
3. Симулятор дорожнього руху:
- Автомобільне кермо, що обертає, з міні-машинками.
4. Навчальна грань:
- овий годинник.
5. Грань для розвитку дрібної моторики:
- шестерні, що обертаються;
- Звірятка-крутилки.
6. Міні спусковий трек.
Музичний куб працює від 3-х батарейок типу "АА" - не входить у комплект.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 |
| Довжина | 17 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 1 114 ₴




