
Розвиваючий Будиночок "WToys" (українське озвучення, підсвічування, звуки, 8 пісень, сортер, рахунки) 16180
1 492 ₴
1 089 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 16180
Чудова розвиваюча іграшка "Музичний будиночок" 16180 від виробника WToys відмінно підійде для малюків від 18ти місяців і неодмінно подарує масу позитивних емоцій під час захоплюючої гри!
Особливості:
- українське озвучування;
- мерехтливе підсвічування;
- Чарівні звукові ефекти;
- 8 веселих пісеньок;
- геометричний та зоологічний сортер;
- Рахунки;
- музичне піаніно;
- 6 фігурок у формі тварин;
- 5 геометричних фігурок;
- рухливі картинки з мальовничими зображеннями.
Завдяки такому чудовому будиночку Ваша дитина швидше навчиться рахувати, розрізняти кольори та форми предметів. А чудові звукові та світлові ефекти зроблять гру ще більш захоплюючою та цікавою!
Іграшка працює від 2х батарейок типу "АА" - у комплект не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 23 |
| Довжина | 24 |
| Ширина | 23 |
- Ціна: 1 089 ₴
