
Бойовий Робот "Play Smart" (2 кольори на вибір, рухається, світлові та звукові ефекти) 9893 (36)
482 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9893
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бойового робота 9893 , виконана в цікавому дизайні та комплектується щитом та мечем.
]]>
Робот 9893 використовується натисканням кнопки на спині іграшки.
Функції:
1. Світлові ефекти:
- на грудях;
- світяться очі;
- підсвічування щита та меча.
2. Звукові ефекти:
- говорить фразу англійською мовою.
4. Пересування
На ногах робота встановлені коліщатка, за допомогою яких робот може пересуватися.
Додаткові функції:
- Поворот корпусу на 360°.
Іграшка сприяє розвитку фантазії та просторового мислення.
За допомогою різноманітних функцій робота, дитина зможе розігрувати сюжети та створювати атмосферну гру.
Робот працює від 3-х батарейок типу “AA” 1.5 V (не входить у комплект).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 335 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 482 ₴



