
-29%
Гігантський Мураха на радіокеруванні (підсвічування, їздить вперед, крутиться за годинниковою стрілкою) 9917 (72/2)
475 ₴
337 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 9917
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігантська мураха на радіокеруванні 9917 виглядає дуже реалістично, що неодмінно потішить дитину.
]]>
Іграшка вміє самостійно їхати вперед, при цьому лапки рухаються імітують ходьбу. Крім цього, мураха може крутитися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.
Демонстраційний режим:
- затисніть одночасно кнопки «Вперед» та «Поворот» на 3 секунди, щоб увімкнути демонстраційний режим.
- Затисніть «Вперед» на 3 секунди для вимкнення режиму.
Функціонування іграшки супроводжується червоно-синім підсвічуванням.
Пульт д/в працює від 3-х батарейок типу LR44 1.5V (входять до комплекту).
Мурашка працює від 3-х батарейок типу LR44 1.5V (входять до комплекту).
Іграшка функціонує, коли на пульті встановлено режим «А».
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 |
| Довжина упаковки | 170 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 50 |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип | Робот |
| Тип харчування | Батарейки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 337 ₴




