
Гігантський Таракан на радіокеруванні (підсвічування корпусу, рухається та крутиться за годинниковою стрілкою) 9916 (72/2)
509 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9916
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігантський тарган на радіокеруванні 9916 виглядає дуже реалістично, що неодмінно потішить дитину.
]]>
Іграшка вміє самостійно їхати вперед, при цьому лапки рухаються імітують ходьбу. Крім цього, тарган може крутитися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.
Демонстраційний режим:
- затисніть одночасно кнопки «Вперед» та «Поворот» на 3 секунди, щоб увімкнути демонстраційний режим.
- Затисніть «Вперед» на 3 секунди для вимкнення режиму.
Функціонування іграшки супроводжується підсвічуванням на корпусі таргана.
Пульт д/в працює від 3-х батарейок типу LR44 1.5V (входять до комплекту).
Таракан працює від 3-х батарейок типу LR44 1.5V (входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 |
| Довжина упаковки | 170 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 50 |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип | Робот |
| Тип харчування | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 509 ₴


