
Мультифункціональний Робот "TK Group" (ходить, стріляє ракетами, LED підсвічування, українське звучання) 58293
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 58293
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультифункціональний космо робот від компанії TK Group 58293 - це сучасна іграшка для цікавих і захоплюючих ігор, яка сподобається не лише хлопчикам, а й дівчаткам.
]]>
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана з якісних матеріалів;
- робот вміє самостійно пересуватися;
- рухає руками та ногами;
- озвучення українською мовою;
- оснащений LED підсвічуванням;
- стріляє безпечними пластиковими ракетами;
- працює від 3-х батарей ААА (не входять до комплекту).
Цей приголомшливий робот не залишить байдужим нікого, хто хоч раз візьме його до рук. Функціонування іграшки супроводжується реалістичними звуковими ефектами та озвученням українською мовою. Робот оснащений кулеметом, що стріляє пластиковими снарядами. У нього ефектно підсвічується шолом, плечі та права рука.
Комплектація:
- космо робот;
- 3 пластикові снаряди.
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 628 ₴


