
Інтерактивний Робот Собачка (2 кольори на вибір, звукові та світлові ефекти, рухомі кінцівки) BG 1530 (24)
752 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BG 1530
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Про кого мріє майже кожна дитина? Ну звичайно ж про собаку. Про вірного забавного друга, здатного підняти настрій в одну мить.
]]>
Magic Pet Dog - це інтерактивна іграшка у вигляді милого цуценя, яке має відразу кілька незвичайних здібностей.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- цуценя сердиться, якщо торкнутися його за хвостик;
- завзято пересуває лапками;
- видає кілька звукових ефектів: гавкіт, мелодію, рик, звук поїдання кісточки;
- кісточка з магнітним ефектом;
- рухливі кінцівки, вушка та хвіст;
- є світлові ефекти;
- включається при бавовнах;
- працює від 2-х батарей АА (не входять до комплекту).
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 752 ₴






