
Веселий Робот на радіокеруванні (2 види на вибір, програмування, танцює, звуковий ефект) 606-11
748 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 606-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скільки б іграшок не було у дитини, вона буде безмежно щаслива отримати в подарунок веселого робота на радіокеруванні 606-11 .
]]>
Малюк стане чудовим другом та цікавим компаньйоном для ігор як вдома, так і на прогулянці.
Кумедний інтерактивний робот вміло пританцьовує під ритмічну музику і може виконати кілька популярних музичних композицій.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- працює від 3-х батарейок типу АА (не входять до комплекту);
- пульт р/в працює від 2-х батарейок типу АА (не входять до комплекту);
- представлений у 2-х кольорах: червоному та оранжевому;
- обладнаний підсвічуванням;
- має привабливий сучасний дизайн;
- зручно пересувається завдяки коліщаткам на ногах;
- антиковзні накладки;
- функції:
- рух вперед/назад, праворуч/ліворуч;
- режим танцю;
- режим відтворення пісень (англійською мовою);
- режим відтворення музики;
- кнопка програмування.
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 748 ₴




