
Бойовий робот Rocket Men на радіокеруванні (2 кольори на вибір, 20 функцій, світло, звук, сенсорне управління) 6029
1 720 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6029
Робот керується за допомогою дистанційного пульта та працює від 2х акумуляторів 3.7V.
Модель виконана у бездоганно білому кольорі та прикрашена яскравими червоними або синіми вставками.
Робот має 20 функцій. Відсік для патрон розташований на грудях, а руки прокручуються у плечах і згинаються у ліктях.
Особливості моделі:
- світиться червоним та синім кольором;
- стріляє;
- програмується;
- оснащений голосовим управлінням;
- оснащений сенсорним керуванням.
Функції:
1. Іде вперед.
2. Іде назад.
3. Повертає ліворуч.
4. Повертає праворуч.
5. Зупинення функцій.
6. Режим демонстрації.
7. Їде вперед.
8. Їде назад.
9. Активує режим стрілянини.
10. Стріляє м'якими патронами.
11. Додає гучність.
12. Зменшує гучність.
13. Управління бавовною:
- танець.
14. Відтворює пісні разом із танцем.
15. Розповідає історію.
16. Розповідає жарти.
17. Танцює.
18. Управління за допомогою сенсорів:
- вперед;
- назад.
19. Програмування.
20. Розповідає правила дорожнього руху.
Комплектація:
- робот;
- пульт керування;
- 2 акумулятори 3.6V;
- USB заряджання для акумулятора;
- патрони;
- інструкція.
Мова озвучення - англійська.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Ширина | 230 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 460 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 720 ₴









