
Музичний Робот Людина Павук (танцює, ходить, світловий ефект, музичні треки) Dance Hero LD 155 E
468 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LD 155 E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний робот LD 155 E неодмінно розважить Вашу дитину і стане найголовнішим помічником при створенні захоплюючих ігрових сюжетів!
Особливості:
- відмінна деталізація;
- чудовий дизайн у стилі улюбленого героя з коміксів;
- чарівні світлові ефекти корпусу;
- сучасні пісні у супроводі із запальними танцями.
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Робот-супергерой, що танцює, сподобається як дітям, так і дорослим. Адже його чудові ритмічні рухи під веселі, музичні треки неодмінно підкорять серце кожного з перших секунд!
Звукові та світлові ефекти працюють від 3х батарейок типу “АА” - у комплект не входять.
Розмір упаковки:
14 см × 11 см × 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 468 ₴







