
Робот "TK Group" (ходить, стріляє дисками, світло, звук, українське озвучення) UKA-A 0102-2
700 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: UKA-A 0102-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот Бласт UKA-A 0102-2 стане справжнім героєм і товаришем у всіх фантастичних пригодах вдома та у дворі!
Стильний, сучасний та дуже яскравий робот Бласт оснащений незвичайним аксесуаром у формі пропелера, який постійно крутиться та світиться червоним, помаранчевим та зеленим кольором.
Супер робот вміє ходити, активно розмахуючи руками, а як тільки він відчує загрозу, то активує режим атаки та почне стріляти м'якими дисками.
Особливості моделі:
- ходить;
- стріляє м'якими патронами;
- очі світяться червоним світлом;
- пропелер крутиться і світиться;
- гармата світиться червоним;
- говорить фрази українською мовою:
- “вогонь”, “захищати”, “в атаку”, “виявлено супротивника”, “прямуємо до цілі”.
Робот працює від 4х батарейок типу “АА” - входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 700 ₴







