
Робот-динозавр на пульті управління (пускає пар, підсвічування очей, звукові ефекти) 30368 S-1 Білий
1 864 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 30368 S-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунок, який обов'язково сподобається не тільки дитині, а й дорослій - інтерактивний робот-динозавр! trong>
Розмір динозавра 65 см
У наборі: динозавр, пульт, USB шнур, акумулятор.
Розмір упаковки: 45,5-31,5-17 см.
Вік: від 8 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
Динозавр має світлові та звукові ефекти.
Характеристика:
- Робот зроблений з якісного пластику , добре опрацьовані деталі тіла, лап та голови .
- Він уміє ходити, рухати головою та хвостом.
- За допомогою пульта керування здійснюються такі функції: обертання головою, відкривання щелепи та захоплення предметів , рух хвостом, рух вперед-назад і в сторони, різні звукові ефекти.
- Працює іграшка ong>від акумулятора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 1 864 ₴





