
Трансформер TOBOT (трансформується у 2 машинки) Q 1924
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Q 1924
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір упаковки: 22 см × 22 см × 28 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 628 ₴

