
Дерев'яні пазли "Гепард" (дерев'яні, фігурні, формат А4) К 5140
381 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: К 5140
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні пазли K 5140 “Гепард” стануть бажаним подарунком для всіх поціновувачів головоломок і творчих труднощів!
Набір складається з безлічі барвистих елементів оригінальних форм. І це не просто шматочки з дерева різних розмірів. Кожна деталь - це тварина, рептилія або просто хитромудрий візерунок. З кожною доданою деталькою картина з пазлів сприймається по-новому, поступово відкриваються її таємничі і такі чарівні грані.
Набір фігурних пазлів виготовлений із екологічно чистого дерева. Кожен елемент має не тільки барвисте оформлення, а й приємне на дотик, гладке покриття.
Дані фігурні пазли можна збирати всією сім'єю, насолоджуючись спільним відпочинком та приємними емоціями.
Пазли поставляються в мішечку та упаковані, в стильну коробочку.
Яскрава картинка у зібраному вигляді відповідає формату А4.
.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл-сортер |
- Ціна: 381 ₴
